Mezoterapie – omlazení pleti


Mezoterapie

Mezoterapie účinně řeší omlazení pleti, vrásky, skvrny, jizvy, akné, nerovnosti na pleti.
Mezoterapie je zcela inovační ošetření pomocí dermapenu nebo derma válečku pro výraznou aktivaci kolagenu, vyplnění vrásek, odstranění akné a jizev. Pomocí mezoterapie vznikají nové tkáně, které vyplní staré pomocí mikrovpichu aktivních látek kosmetických přípravků do pleti. Dojde k celkovému zlepšení stavu pokožky o 70-80%.

MEZOTERAPIE je účinné vpravování aktivních látek do střední vrstvy kůže.

 

  • Mezoterapii provádí kosmetička Marcela, nebo Jana.
První ošetření s jednou aktivní látkou (colagen): 1350 Kč

Výsledky u mezoterapie jsou viditelné již za 24 hodin a srovnatelné s plastickou chirurgii. Omlazení pleti s mezoterapií je rychlé a účinné.

Mezoterapie se provádí dermapenem nebo derma válečkem. Mikrojehličky šetrně pronikají do vrchní vrstvy pokožky - epidermis. Vždy se zvolí hloubka průniku, která je nastavitelná dle citlivosti klienta. Mikrokanálky vzniklé v pleti výrazně podpoří pronikání aktivních látek kosmetických přípravků z povrchu, dovnitř kožních tkání - dermis.

To má za následek, že mezoterapie - mikroskopická poranění kůže začnou stimulovat růstové a regenerační mechanismy, zaktivuje se množení buněk a vznikají zcela nové tkáňové struktury ve formě kolagenových a elastinových vláken.

 

Účinky mezoterapie

  • Výrazné zlepšení stavu vrásek a textury pleti
  • Postupné až úplné odstranění akné
  • Pokožka získá zdravější a mladistvější vzhled
  • Opravdu velmi znatelně se zmenší jizvy
  • U mastné pleti dojde ke zmenšení póru a promašťováni se pleti
  • Viditelné zesvětlení pigmentových skvrn, které mohou dokonce úplně vymizet
  • Mezoterapie obnovuje kolagenová a elastická vlákna
  • Omlazení, regenerace a rozmnožování buněk

mezoterapie1

Aplikace mezoterapie
Mezoterapii lze aplikovat na všechny typy pleti. Frekvence 7-20 dní. U velmi zestárlé pleti či pleti s většími nedostatky lze provést ošetření jednou až dvakrát týdně.
Mezoterapie zahrnuje: peeling, dezinfekci, aplikaci mezodermarolleru, dermapenu, aplikace séra s aktivní látkou pro daný problém pleti, zapracování séra iontoforézou, masáž, hydratační, zklidňující masku, závěrečný krém s kolagenem dle typu pleti.

mezoterapie

Kosmetické ošetření mezoterapií neodstraňuje ani neničí epidermis. Nemá žádné vedlejší účinky.
Nijak neomezuje aktivity ošetřované osoby.
MEZOTERAPIE je rychlé, snadno aplikovatelné a cenově dostupné ošetření, které pomůže i tam, kde ostatní metody v omlazování zklamaly.
Po ošetření mezoterapií je pokožka jemně narůžovělá, prokrvená, nedoporučuje se aplikaci make-upu minimálně 6 hodin a vystavování se slunění jeden týden.

KONTRAINDIKACE MEZOTERAPIE: spálená kůže od sluníčka, popáleniny, ekzém, lupénka, herpes.

Kosmetický derma váleček 0,2 mm až 0,5mm s mikro jehličkami z lékařské oceli, vhodný pro všechny druhy pleti, můžete také zakoupit pro domácí použití. Ráda Vás s ním naučím pracovat a vše vysvětlím.

Sérum a koncentráty
Koncentráty a séra fungují jako okamžitá pomoc a při pravidelné aplikaci dochází ke zlepšení stavu pleti. Mají mnohem silnější účinek než krémy. Regenerují, obnovují buněčnou tkáň, chrání před stárnutím, odstraňují následky stresu, zklidňují pleť, minimalizují akné, podráždění a začervenání, zlepšují elasticitu, vrásky, hydrataci, obranyschopnost pleti.

Cena: 95 – 250 Kč