Barvení obočí a řas, depilace, parafín a jiné doplňkové služby


Korekce a barvení obočí
Upravené obočí s perfektním tvarem a barvou zvýrazni tvar očí a také tvar celého obličeje. Správnou korekci - úpravou obočí dokážeme oči opticky přiblížit (oči daleko od sebe) nebo oddálit (oči blízko u sebe). Špatně vytrhané obočí může trvale poškodit vzhled. Obočí časem nedorůstá a po delší době špatně prováděné korekce zůstává obočí krátké nebo úplně vymizí. Obočí vám u nás rádi nabarvíme, upravíme a poradíme jak o něj nadále pečovat.

Novinkou je LAMINACE OBOČÍ - neposedné chloupky v obočí se zafixují do požadovaného a správného směru. Laminací obočí docílíme, že nám chloupky nebudou trčet či padat.

 

Barvení řas a obočí
Řasy a obočí rostou obvykle světlejší nebo jsou vybledlé od sluníčka. Po nabarvení jsou řasy a oči zvýrazněné. U barvení řas nebo obočí se volí barva dle barevného typu klientky. Na obočí používáme nejčastěji světle hnědou, středně hnědou, nebo tmavě hnědou barvu s teplým či studeným odstínem. Na řasy nejlépe černou barvu. V nabídce máme také mahagonovou barvu.
Nabarvené obočí a řasy vydrží přibližně 3 - 5 týdnů.
Barvení řas se nedoporučuje u zánětu spojivek a jiných očních onemocnění.

Depilace
Depilace teplým voskem je velmi účinná metoda k odstranění chloupků na celém těle. Depilace vydrží průměrně 3 - 4 týdny, vždy ale závisí na typu kůže a cyklu růstu chloupků. Oproti klasickému holení zůstane pokožka po depilaci déle hladká a růst chloupků je omezen, zpomalen. Chloupky jsou světlejší, jemnější, slabší.

Po depilaci bychom neměli používat přípravky, které obsahují alkohol nebo parfémy. Alespoň jeden den se pokožka nemá příliš namáčet a slunit. Tím se zabrání zanícení a zarudnutí pokožky po zákroku.

TIP: po depilaci či holení doporučujeme nanášet pouze olej, nikoliv krém. Hutnější emulze způsobují zanícení folikulu.

Na depilaci obličeje používáme speciální vosky Itawax. Depilování je méně bolestivé a nedochází k zarudnutí pokožky.

Na ostatní části těla požíváme vosky s rollonem.

Sklipek 2015

Mikromasáž očního okolí
Oční okolí je nejchoulostivější částí obličeje. Zde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Díky mikromasáži očního okolí se oddaluje proces stárnutí, snižuje se prohloubení vrásek, zmenšují se kruhy a váčky pod očima. Mikromasáž očního okolí působí proti únavě očí, bolestem hlavy. Pravidelnou masáží dochází ke zlepšení vidění. Mikromasáž očního okolí napomáhá vyplavování toxinů, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě hydratace a pružnosti pokožky.

Masáž trapézového svalu
Masáž, speciálně vyvinuta pro hloubkové uvolnění trapézového svalu (nejpoužívanější sval zad). Masáž trapezového svalu odstraňuje prudké bolesti hlavy, migrény, uvolnění ztuhlosti šíje, uvolňuje napětí ze stresu, zlepšuje okysličení hlavy a mozku, pomáhá při koncentraci a zlepšení dýchání, má uvolňující, antistresový a relaxační účinek.
Indikace: blokace páteře, pálení trapézového svalu, bolest mezi lopatkami, ramen, studené horní končetiny, mravenčení horních končetin, migrény.

Parafínový zábal na ruceparafin
Parafín je velice účinný pro suché, popraskané ruce a nohy. Pravidelnými parafínovými zábaly udržujeme ruce/nohy krásně hladké, vyživené a hydratované, zpevňují se nehty, uvolňují ztuhlé klouby, prokrvuje a vypíná se pokožka. Parafín je speciální vosk obohacený o vitamíny, minerály, bylinky.
Teplota je 45° - 55°C. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Používat ho mohou všichni a je to úžasný doplněk ke kosmetickému ošetření.

Péče o ruce
Vyhlazené, vyživené a prokrvené ruce za pomocí peelingu, masáže rukou a aplikace masky.

Péče o nohy
vyhlazené, vyživené a prokrvené nohy za pomocí peelingu, masáže nohou a masky.

 

CENÍK MARCELA

DEPILACE

Horní ret nebo brada80 Kč
Horní ret + brada150 Kč
Lýtka nebo ruce240-350 Kč
Celé nohy390-650 Kč
Třísla350-450 Kč
Podpaží180-250 Kč
Záda450-700 Kč

BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS

Korekce obočí120 Kč
Barvení obočí120 Kč
Laminace obočí + úprava + barvení790 Kč
Barvení řas120 Kč
Barvení řas + botox bomb350 Kč
Lash botox bomb250 Kč
Trvalá na řasy klasik890 Kč
Lash Lifting na řasy + barvení890 Kč
Lash Lifting + Botox na řasy1000 Kč
Barvení řas a obočí včetně kosmetického ošetření je za poloviční ceny!
Sundání umělých řas 150-200 Kč

OSTATNÍ

Masáž trapézového svalu165 Kč
Parafínový zábal na ruce90 Kč
Péče o ruce240 Kč
Péče o nohy240 Kč

CENÍK JANA

BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS

Korekce obočí90-120 Kč
Barvení obočí120 Kč
Laminace obočí + úprava + barvení750 Kč
Barvení řas150 Kč
Barvení řas při ošetření 90 Kč
Barvení obočí při ošetření90 Kč
LASH LIFTING890 Kč
Lash Lifting + botox na řasy1000 Kč

DEPILACE

Horní ret 70-90 Kč
Brada 90-120 Kč
Třísla 450 Kč
Podpaží 250 Kč
Ruce350-550 Kč
Celé nohy650 Kč
Nohy ke kolenům - lýtka450 Kč