Laserové ošetření


Biostimulační laserové ošetření v kosmetice
Laserové kosmetické ošetření má pro živé buňky zásadní význam. Laser při ošetření svým světelným paprskem povzbuzuje metabolismus buňky a nastává zřetelnější urychlení hojení ran, lepší výživa, regenerace, omlazení  a celkově rychlejší zlepšení stavu pleti.

Laserové světlo se u ošetření v jednotlivých buňkách přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. To znamená, že poškozená, oslabená buňka se nám začne omlazovat a pravidelným ošetřením dokážeme vyřešit problém, který nás trápí.

Laserové ošetření má tři základní efekty: biostimulační, analgetický, protizánětlivý. Velice dobře proto působí na samém začátku jakéhokoliv zanícení či poranění kůže. laser ošetření

Biostimulační laser se může používat na všechny typy pleti. Tento biostimulační laser nepálí, a na rozdíl od laseru lékařského pleť nikdy nepoškozuje.

Laser při jednom jediném ošetření řeší čtyři nejdůležitější problémy:

  • vrásky
  • akné
  • poruchy pigmentu
  • kuperóza - popraskané žilky

Účinnost biostimulačního laserového ošetření doplňuje laserová kosmetika a to proto, že laser dodává energii některým látkám, které jsou v přípravcích použity a jsou citlivé na laserové světlo.
V praxi to znamená, že se zvolí laserová kosmetika podle toho, co potřebuje klient vylepšit, a po nanesení se ozáří laserovým paprskem.

Laserové ošetření se používá na:
AKNÉ, VRÁSKY, PORUCHY PIGMENTU, KUPERÓZU - popraskané žilky, OPAR, LIŠEJ, STRIE, JIZVY, JIZVIČKY PO AKNÉ, REGENERACI VLASŮ, REGENERACI PODKOŽÍ, REGENERACI NEHTŮ, HEMATOM, POPÁLENINY I. Stupně, KELOIDNÍ JIZVY, POLEPTÁNÍ, OPRUZENINY, OMRZLINY, ZAČÍNAJÍCÍ VITILIGO, MIGRÉNA, ALERGICKÁ DERMATITIDA, PO OŠETŘENÍ PERMANENTU, BIOSTIMULACI PLETI.

Pravidlo: nezáleží na délce ošetření, ale na četnosti. Čím dříve se začne s ozařováním, tím lépe. Na jizvy starší dva roky tento biostimulační laser již neaplikujeme.

Kolagen je nejsilnější bílkovínové vlákno v našem těle. Zajišťuje regeneraci tkání, hydratuje pokožku a zaručuje správnou elasticitu. S přibývajícím věkem nám v pokožce ubývá více vody a začínají se tvořit první vrásky, které se při nedostatečné péči a dehydrataci začínají prohlubovat. Lidské tělo si dokáže vytvářet kolagen sám, ale pouze do určitého věku. Po cca 25 roku nám v pokožce začína kolagen ubývat.

Kombinace laseru a kolagenu přináší jednu z nejlepších omlazovacích metod.

Ceník

LASEROVÉ KŮRY
10 ošetření + 3 zdarma1942 Kč
10 ošetření + 3 zdarma + kosmetika na doma2840 Kč
* Laser včetně kosmetického ošetření90 Kč
* Laser jedno ošetření s kosmetikou dle typu pleti170 Kč
Laserové kůry se aplikují 1 - 3 krát za týden.